Konference MCMI 2024:

Pozvánky / Konference MCMI 2024:

Termín konání: 16. 10. 2024 – 17. 10. 2024

Konference MCMI 2024:

Dokumentace, konzervace a restaurování hudebních nástrojů

Ve dnech 16 a 17. října 2024 se uskuteční v budově Českého muzea hudby v Praze další ročník konference Metodického centra dokumentace, konzervace a restaurování hudebních nástrojů. Vítány jsou příspěvky přímo se týkající tématu konference (dokumentace / preventivní konzervace / konzervace / restaurování hudebních nástrojů), ale rovněž příspěvky z širších, tematicky příbuzných oborů. 

Délka jednotlivých příspěvků je 20 minut (+ 10 minut diskuze). V případě zájmu autora je možné příspěvek publikovat v elektronickém sborníku z konference, který bude veřejně přístupný na webu Metodického centra. Více informací včetně podkladů z uplynulých ročníků lze najít v záložce Konferenci MCMI.

V případě zájmu o aktivní účast, prosím, zašlete název příspěvku, stručný abstrakt a krátké info o autorovi. Přihlášky, prosím, zasílejte nejpozději do 30. 6. 2024 na adresu: tereza.zurkova@nm.cz. Pro pasivní účast není registrace nutná, ale je možné se i na pasivní účast registrovat na výše uvedené adrese - zaregistrovaní účastníci budou průběžně informováni o organizaci celé akce. 

Těšíme se na Vaši účast!


Publikováno: 30. 4. 2024 Autor: Tereza Žůrková Sekce: Pozvánky